Ladies Division 2
No qualifiers found.
Direct Acceptance | |||||
---|---|---|---|---|---|
Seed | Name | Nationality | Club | Alternate | Replaced |
[1] | Jane Hunt | Busselton Squash Club | No | - | |
[2] | Deb Hoffrichter | AU | Esperance Squash Club | No | - |
[3] | Erin Zolnier | AU | Leschenault Squash Club | No | - |
[4] | Christine Harris | Devonport Squash Club | No | - | |
[5] | Emma Handreck | AU | No | - | |
[6] | Corina Malatzky | AU | Bunbury Squash Club | No | - |
[7] | Stacey Meredith | Bunbury Squash Club | No | - | |
[8] | Tayah Gardner | AU | Esperance Squash Club | No | - |
Date / Time | Position ID | Location | Player 1 | Player 2 | Result |
---|---|---|---|---|---|
2023-10-27 10:30am | A1 | BSC - Left Crt |
Jane Hunt [1]
|
Tayah Gardner [8]
|
11-5, 11-6, 11-4 |
2023-10-27 11:30am | A2 | BSC - Right Crt |
Deb Hoffrichter [2]
|
Stacey Meredith [7]
|
11-8, 11-6, 11-8 |
2023-10-27 11:00am | A3 | BSC - Left Crt |
Erin Zolnier [3]
|
Corina Malatzky [6]
|
11-6, 11-7, 11-8 |
2023-10-27 10:00am | A4 | BSC - Left Crt |
Christine Harris [4]
|
Emma Handreck [5]
|
11-8, 11-8, 4-11, 3-11, 10-12 |
2023-10-28 10:00am | A5 | BSC - Left Crt |
Jane Hunt [1]
|
Emma Handreck [5]
|
11-3, 11-7, 11-8 |
2023-10-28 10:00am | A6 | BSC - Right Crt |
Deb Hoffrichter [2]
|
Erin Zolnier [3]
|
11-9, 9-11, 6-11, 11-3, 11-13 |
2023-10-28 10:30am | A7 | BSC - Left Crt |
Christine Harris [4]
|
Tayah Gardner [8]
|
11-5, 9-11, 11-7, 9-11, 9-11 |
2023-10-28 10:30am | A8 | BSC - Right Crt |
Corina Malatzky [6]
|
Stacey Meredith [7]
|
5-11, 11-8, 9-11, 11-9, 11-5 |
2023-10-29 11:30am | A9 | BSC - Left Crt |
Jane Hunt [1]
|
Erin Zolnier [3]
|
11-3, 11-9, 11-5 |
2023-10-29 9:00am | A10 | BSC - Left Crt |
Deb Hoffrichter [2]
|
Emma Handreck [5]
|
11-7, 9-11, 11-9, 11-8 |
2023-10-28 6:00pm | A11 | BSC - Left Crt |
Tayah Gardner [8]
|
Corina Malatzky [6]
|
4-11, 11-4, 11-7, 6-11, 6-11 |
2023-10-28 6:00pm | A12 | BSC - Right Crt |
Stacey Meredith [7]
|
Christine Harris [4]
|
11-4, 11-5, 11-5 |